Studium Generale Groningen


Bezoekadres: 
Oude Boteringestraat 13
Postadres: 
Postbus 1260, 9701 BG  Groningen 

Telefoon: (050) 363 5463
E-mailadres: studium@rug.nl

Openingstijden:
Maandag t/m donderdag, 9.00 - 17.00 uur

Medewerkers van Studium Generale Groningen:


Han Borg 
Hoofd van het bureau a.i.
j.m.f.borg@rug.nl

Guus Termeer
Hoofd programma
(050) 363 5464
a.j.m.termeer@rug.nl
Maandag t/m donderdag, 9.00 - 17.00 uur

Kirsten Krans
Programmamaker en coördinator Minoren
(050) 363 5594
k.l.s.krans@rug.nl
Maandag t/m donderdag, 9.00 - 17.00 uur

Nanouk Boter
Vormgeving
n.m.g.boter@rug.nl
Maandag, 9.00 - 15.00 uur
Dinsdag t/m donderdag, 9.00 – 17.00 uur

Karin Hazelhoff
Organisatie en publiciteit
(050) 363 5462
k.hazelhoff@rug.nl 
Maandag t/m donderdag, 9.00 - 17.00 uur

Julia de Jong
Organisatie en publiciteit
(050) 363 5461
julia.de.jong@rug.nl
Maandag & donderdag, 9.00 - 13.00 uur
 

Erna Hegeman
Publieksinformatie, financiën en administratie 
(050) 363 5460
b.c.hegeman@rug.nl
Maandag t/m donderdag, 9.00 - 16.00 uur