Overslaan en naar de inhoud gaan
In serie
Nederlands

Op reis met Sara Kee

Reis! Alleen op de wereld
sara kee

Alleen reizen geeft het ultieme gevoel van vrijheid, maar je wordt ook met jezelf gconfronteerd, ervaarde filosoof en schrijver Sara Kee.

Alleen op reis gaan is de ultieme beleving van vrijheid, maar ook een onvermijdelijke confrontatie met jezelf. Sara Kee heeft de meest uiteenlopende reizen gemaakt. Zo ging ze mediteren in India, liften door Spanje, studeren op Cuba, werken in Kenia en feesten in Braziliƫ. In Reis! deelt Sara met de lezer hoe ze wordt opgelicht, uitgedaagd en hulp krijgt waar ze het niet verwacht. Nuchter, met humor en de nodige zelfspot bezingt ze momenten van euforie en relativeert ze tegenslagen.

Sara Kee (1984) is schrijfster en filosofe, maar boven alles reiziger. Zij schreef onder andere voor De Groene Amsterdammer. Bij voorkeur zijn de reizen die ze maakt minimaal georganiseerd voor maximale ontspanning.

Interessante links
Sara Kee
E-literair tijdschrift De Vrijdag Sara Kee
 
Georganiseerd ism. boekhandel Selexyz Scholtens

Zie ook

Bertus Jeronimus, Wouter Kusters, Laura Batstra e.a.
Voorstelling Burgerlijke Schemering & gesprek
Nederlands

Ooit wel eens het gevoel gehad niet helemaal normaal te zijn?

Milton Mermikides and Ensemble Montage
English

What does the skyline of New York sound like? How can you make a composition from your sleep patterns or blood cells? Music can be made from anything we find around us.