Overslaan en naar de inhoud gaan
In serie
Nederlands

Op reis met Sara Kee

Reis! Alleen op de wereld
sara kee

Alleen reizen geeft het ultieme gevoel van vrijheid, maar je wordt ook met jezelf gconfronteerd, ervaarde filosoof en schrijver Sara Kee.

Alleen op reis gaan is de ultieme beleving van vrijheid, maar ook een onvermijdelijke confrontatie met jezelf. Sara Kee heeft de meest uiteenlopende reizen gemaakt. Zo ging ze mediteren in India, liften door Spanje, studeren op Cuba, werken in Kenia en feesten in Brazilië. In Reis! deelt Sara met de lezer hoe ze wordt opgelicht, uitgedaagd en hulp krijgt waar ze het niet verwacht. Nuchter, met humor en de nodige zelfspot bezingt ze momenten van euforie en relativeert ze tegenslagen.

Sara Kee (1984) is schrijfster en filosofe, maar boven alles reiziger. Zij schreef onder andere voor De Groene Amsterdammer. Bij voorkeur zijn de reizen die ze maakt minimaal georganiseerd voor maximale ontspanning.

Interessante links
Sara Kee
E-literair tijdschrift De Vrijdag Sara Kee
 
Georganiseerd ism. boekhandel Selexyz Scholtens

Ook in deze serie

Zie ook

Kenniscafé Groningen
Tamara Witschge, Anna Van Cauwenberge en Sofie Willemsen
Nederlands

Hoe selecteren we in het digitale tijdperk ons nieuws? Welke nieuwe nieuwsbronnen zijn er en heeft de traditionele journalistiek zijn langste tijd gehad? 

Paul Cliteur, Jannah Loontjens, Gummbah e.v.a.
Nederlands

De mens mag dan een cognitief wezen zijn, we stuntelen wat af. En stuntelen mag tijdens deze zevende editie van de Groningse Nacht van de Filosofie!

Karin Sitalsing, Shirin Musa, Mark Hommes e.v.a.
Vrijheid en partnerkeuze
Nederlands

Stel, je bent verliefd. En wat een geluk, de persoon waarop jij verliefd bent, is dat ook op jou! En dan zijn er mensen die jullie liefde afkeuren.