Skip to main content
Theme
In series
Nederlands

Tussen schatgraver en privedetective

Annejet van der Zijl

Annejet van der Zijl vertelt over de vaak spannende, soms ook hopeloos lijkende zoektocht naar informatie die ze nodig heeft om een nog niet eerder vertelde waarheid te reconstrueren.
Naar aanleiding van haar laatste boek Bernhard, een verborgen geschiedenis vertelt Annejet van der Zijl over de vaak spannende, soms ook hopeloos lijkende zoektocht naar informatie die ze nodig heeft om een nog niet eerder vertelde waarheid te reconstrueren. In het geval van een omstreden en gemythificeerd iemand als Prins Bernhard was zo’n zoektocht natuurlijk extra lastig. Hoe deed ze dat? Hoe ging ze om met bronnen die niet willen meewerken? En: gelden er andere wetten als het gaat om het schrijven over de Koninklijke Familie dan wanneer je schrijft over ‘gewone mensen’?

See also

Stine Jensen, Diggy Dex e.v.a.
Populaire cultuur
Nederlands

In een tijd waarin kerken en moskeeën leeglopen zoeken mensen op heel andere manieren naar zingeving en een eigen levensbeschouwing.

Placeholder
Prof.dr. Ad Vingerhoets
Nederlands

Vlinders in je buik, een gebrekkige eetlust en voortdurend denken aan die ene ander... De kenner weet het al: een ernstig geval van verliefdheid.

Placeholder
Nederlands

China en de Chinezen zijn voor velen een raadsel. Wat drijft deze nieuwe economische grootmacht die komende zomer de ogen van de hele wereld op zich gericht weet?