Overslaan en naar de inhoud gaan
Thema
In serie
Nederlands

Film: Pirates of Silicon Valley

Martyn Burke (VS, 1999) 95 min
De revolutie begon in een garage en een studentenhuis. De film grijpt terug naar de beginperiode, toen Steve Jobs sleutelde aan de ontwikkeling van Apple en Bill Gates aan die van Microsoft.

Het is al nauwelijks meer voor te stellen, maar er is een tijd geweest zónder personal computers. Het docudrama ‘Pirates of Silicon Valley’ grijpt terug naar de beginperiode, toen een paar studenten de wereldwijde revolutie in gang zetten. Steve Jobs sleutelde aan de ontwikkeling van Apple en Bill Gates aan Microsoft.

Inleiding door Hugo Velthuijsen, lector New Business & IT aan de Hanzehogeschool

Interessante links
IMDb: Trailer 

Georganiseerd ism. studievereniging EBF

Ook in deze serie

Zie ook

Debat
Met Jack de Vries, Liesbet van Zoonen, Myrthe Hilkens en Peter Kee
Over Borgen, politiek, media en cynisme
Nederlands

Jack de Vries, Liesbet van Zoonen, Myrthe Hilkens en Peter Kee gaan met elkaar in debat over de relatie tussen media en politiek. Onder leiding van Hans Harbers. 

Joris Luyendijk
Nederlands

Bijna twee jaar na de verkiezingen van Trump blijft het zogenoemde 'populisme' de gemoederen onverminderd bezighouden.