GEANNULEERD: Nieuw Licht
Deze editie van Nieuw Licht staat vermeld in onze folder van maart. Helaas is de lezing wegens persoonlijke omstandigheden van de spreker geannuleerd.
Deze editie van Nieuw Licht staat vermeld in onze folder van maart. Helaas is de lezing wegens persoonlijke omstandigheden van de spreker geannuleerd.
Hoe zijn racisme en tolerantie de afgelopen decennia veranderd?
Vroeger was het enige recht van de vrouw het aanrecht en de man was de baas in het gezin. Maar tijden veranderen.
We kunnen alles geloven, zonder buiten de boot te vallen. Want wat je ook bent, klimaatontkenner, marxist of neoliberaal, je hebt altijd genoeg volgers in je bubbel.
Op maandagavond 27 februari 1933 brandde in Berlijn het gebouw van het Duitse parlement, de Rijksdag.
Over de manier waarop we betekenis geven aan eten, maar ook over hoe we in eetmataforen denken en praten om duidelijk te maken wat belangrijk voor ons is.
Van de grote Joodse gemeenschap die Groningen kende, keerde na de Tweede Wereldoorlog vrijwel niemand teru