Overslaan en naar de inhoud gaan
P.F. Thomése: Over verdwalen
Nederlands
Locatie

Academiegebouw
Broerstraat 5
Groningen
Nederland

Tickets
€3,-/ gratis voor studenten en SG-kortingspashouders

Schrijver van uitersten

P.F. Thomése in gesprek met Arjan Visser

Arjan Visser spreekt met P.F. Thomése over de gevarieerdheid van zijn literaire werk, over stijl, de persoonlijke stem van de auteur en over wat literatuur de wereld te zeggen heeft.

De lyrische platvloersheid van J. Kessels: The Novel en het elegische Schaduwkind lijken onmogelijk van een en dezelfde schrijver te kunnen zijn. En wat te denken van de cynische politieke satire in Vladiwostok! of de hooggestemde romantiek in De weldoener? Aan de hand van de ‘autobiografieën’ in het onlangs verschenen Verzameld nachtwerk gaat schrijver/journalist Arjan Visser met Thomése in gesprek.

Ook in deze serie

Zie ook

A conversation with Lien de Jong
English

On May 13th Lien de Jong, Jewish war survivor and main character from the book The Cut Out Girl, was our g

Op expeditie in de universiteitsstad
Nederlands
Groningen is een bruisende universiteitsstad, maar wat weten we eigenlijk van onze universiteit en haar bewoners? Groningen is a vibrant university city, but what do we actually know about our university and its residents?
Wiggele Wouda
Het tv-interview als strategisch wapen
Nederlands

Als een politicus in verkiezingingstijd wordt geïnterviewd voor de televisie, raakt de politieke werkelijkheid uit beeld. Weten we wel waar we naar kijken?