Overslaan en naar de inhoud gaan
In serie
Nederlands

Op reis met Sara Kee

Reis! Alleen op de wereld
sara kee

Alleen reizen geeft het ultieme gevoel van vrijheid, maar je wordt ook met jezelf gconfronteerd, ervaarde filosoof en schrijver Sara Kee.

Alleen op reis gaan is de ultieme beleving van vrijheid, maar ook een onvermijdelijke confrontatie met jezelf. Sara Kee heeft de meest uiteenlopende reizen gemaakt. Zo ging ze mediteren in India, liften door Spanje, studeren op Cuba, werken in Kenia en feesten in Brazilië. In Reis! deelt Sara met de lezer hoe ze wordt opgelicht, uitgedaagd en hulp krijgt waar ze het niet verwacht. Nuchter, met humor en de nodige zelfspot bezingt ze momenten van euforie en relativeert ze tegenslagen.

Sara Kee (1984) is schrijfster en filosofe, maar boven alles reiziger. Zij schreef onder andere voor De Groene Amsterdammer. Bij voorkeur zijn de reizen die ze maakt minimaal georganiseerd voor maximale ontspanning.

Interessante links
Sara Kee
E-literair tijdschrift De Vrijdag Sara Kee
 
Georganiseerd ism. boekhandel Selexyz Scholtens

Ook in deze serie

Zie ook

Ongoing program in English
Debates, talks and discussions
Towards a New Academia!
English

On the Night of the University the future of the Academia will be central theme of debates, talks and discussions.

Placeholder
Koosje van Doesen, Viktoria Koblenko, Frank den Hollander, Marjo Buitelaar
Nederlands

Sinds enige tijd moet je – als je Nederlander wilt worden of als je je in Nederland wilt vestigen – aantonen dat je de taal beheerst en op de hoogte bent van onze gebruiken en g