Overslaan en naar de inhoud gaan
In serie
Nederlands

Op reis met Sara Kee

Reis! Alleen op de wereld
sara kee

Alleen reizen geeft het ultieme gevoel van vrijheid, maar je wordt ook met jezelf gconfronteerd, ervaarde filosoof en schrijver Sara Kee.

Alleen op reis gaan is de ultieme beleving van vrijheid, maar ook een onvermijdelijke confrontatie met jezelf. Sara Kee heeft de meest uiteenlopende reizen gemaakt. Zo ging ze mediteren in India, liften door Spanje, studeren op Cuba, werken in Kenia en feesten in Brazilië. In Reis! deelt Sara met de lezer hoe ze wordt opgelicht, uitgedaagd en hulp krijgt waar ze het niet verwacht. Nuchter, met humor en de nodige zelfspot bezingt ze momenten van euforie en relativeert ze tegenslagen.

Sara Kee (1984) is schrijfster en filosofe, maar boven alles reiziger. Zij schreef onder andere voor De Groene Amsterdammer. Bij voorkeur zijn de reizen die ze maakt minimaal georganiseerd voor maximale ontspanning.

Interessante links
Sara Kee
E-literair tijdschrift De Vrijdag Sara Kee
 
Georganiseerd ism. boekhandel Selexyz Scholtens

Ook in deze serie

Zie ook

College Tour
Sander Schaepman, interview door Hanny Elzinga
Nederlands

Explosies in Rotterdam, schietincidenten en drugshandel. Nederland kampt met problemen op het gebied van illegale handel en criminaliteit.

Rien Herber, Linda Steg en Machiel Mulder
Nederlands

Wat is er wetenschappelijk bekend over schaliegas en de gevolgen van ‘fracking’? Hoe zit het eigenlijk met de kosten-baten-analyse van schaliegaswinning?