Overslaan en naar de inhoud gaan
Nederlands

Geld maakt wél gelukkig

Sebastien Valkenberg

Hoe vaak hoor je niet zeggen dat geld niet gelukkig maakt? Eerder dan een uitspraak is hier sprake van een slogan, die nauwelijks nog beargumenteerd hoeft te worden. Als iemand dan toch op zoek gaat naar argumenten, blijken die te wijzen in de richting van de omgekeerde stelling. Er is wel degelijk een relatie tussen geld en geluk. Sebastien Valkenberg (1978) is filosoof. Hij schrijft regelmatig voor onder meer Trouw en Filosofie Magazine. In 2006 debuteerde hij met Het laboratorium in je hoofd, dat lovend werd ontvangen en werd genomineerd voor zowel de Socrates Wisselbeker 2007 als de Eurekaprijs 2007.

 

Ook in deze serie

Zie ook

met Tomas Serrien en ensembles van het Prins Claus
i.s.m. Soundsofmusic
Nederlands

Heb je al eens geluisterd naar een Hindoestaanse Dhrupad, een Gisalo uit Papoea-Nieuw-Guinea of gezangen van de Zwartvoetindianen?

Jelle van Buuren & Liesbeth van der Heide
Lone wolf terrorism: myth or reality?
English

Is lone wolf terrorism on the rise and if so, how could this be explained?

Deirdre Enthoven
Professionals en hun dilemma's
Nederlands

Of het nu gaat om managers en bankiers of medewerkers van de IND en Bureau Jeugdzorg, vrijwel iedereen loopt in zijn werk wel eens tegen een dilemma op.