Overslaan en naar de inhoud gaan
Nederlands

Gesprek met Douwe Draaisma

Hans Aarsman

Schrijver en psycholoog Douwe Draaisma interviewt Hans Aarsman over zijn bijzondere kijk op foto’s en fotografie.

Psycholoog en schrijver Douwe Draaisma interviewt Hans Aarsman over zijn opmerkelijke loopbaan en zijn bijzondere kijk op foto’s en fotografie. Een gesprek over zelf-observatie, de relatie tussen schrijven en denken, het belang van nutteloze kennis en hoe het geheugen met beelden omgaat.

Ook in deze serie

Zie ook

Presentatie door Sofia Manouki en Rachel Raetzer
Research Meets Poetry
Nederlands

Tien promovendi presenteren hun passie voor wetenschap tijdens een poetry slam. Samen met een jonge dichter schrijven ze een gedicht dat is geïnspireerd op hun onderzoek.

Joost de Vries
Over J.D. Salinger, Haruki Murakami en vooral niet volwassen willen worden
Nederlands

Superhelden domineren de bioscopen, Young Adult romans bestormen de bestsellerlijsten, en niemand weet voor z’n dertigste wat hij wil gaan doen met zijn leven. Toch?